Rodzina PicoScope 2200 dostarcza w jednym ultra-kompaktowym urządzeniu oscyloskop, analizator widma i generator arbitralny. Małe rozmiary oscyloskopów USB pozwalają zabrać je w każde miejsce. Te kompaktowe oscyloskopy są wystarczająco małe, aby zmieściły się do torby z notebookiem czy do kieszeni, oferując taką samą wydajność jak kilkakrotnie większe oscyloskopy konkurencji, z tym że PicoScope dostaniemy niekiedy za kilka krotnie niższą cenę.

Dwu-kanałowe oscyloskopy rodziny PicoScope 2200 umożliwiają przechwytywanie sygnałów z częstotliwością próbkowania do 200 Mega Sampli na sekundę. Dla sygnałów okresowych przy wykorzystaniu trybu ETS częstotliwość próbkowania może zostać zwiększona do 4 Giga Sampli na sekundę. Tak wysoka częstotliwość próbkowania w połączeniu z buforem 16.000 próbek i 25 MHz pasmem pozwala zastosować oscyloskopy tej rodziny w szerokiej gamie niewymagających aplikacji.


Pełne laboratorium pomiarowe.

PicoScope 2200 to nie tylko wydajne dwu-kanałowe oscyloskopy: wykorzystując to samo oprogramowanie które obsługuje droższe modele oscyloskopów Pico. Rodzinę PicoScope 2200 można zmienić w analizator widma czy generator arbitralny (AWG). Natomiast wykorzystując oprogramowanie PicoLog można zamienić je w akwizytory danych rejestrujące przebiegi przez wydłużony okres czasu.


Wygoda i szybkość

Rodzina oscyloskopów PicoScope 2200 zasilana jest bezpośrednio z portu USB 2.0, nie trzeba więc martwić się o baterie czy zewnętrzny zasilacz. Port USB 2.0 zapewnia szybki przesył danych do komputera ,co pozwala uzyskać obraz o wysokiej rozdzielczości, odświeżany w czasie realnym.


Zaawansowane oprogramowanie

W przeciwieństwie do innych tanich oscyloskopów, które mogą być dostarczane z oprogramowaniem posiadającym ograniczoną funkcjonalność, oscyloskopy USB rodziny PicoScope 2200 dostarczane są z tym samym oprogramowaniem PicoScope 6, które znajduje się w zestawie z najdroższymi oscyloskopami w ofercie firmy Pico Technology. W związku z tym w razie konieczności posiadania bardziej wydajnego oscyloskopu, aktualizację można przeprowadzić bez problemu, zmieniając tylko oscyloskop. Oprogramowanie PicoScope 6 jest bardzo zaawansowane, ale proste w obsłudze. Interfejs jest znany ze środowiska Windows, dzięki czemu obsługa oprogramowania jest bardzo intuicyjna. Dane mogą być zapisane w różnych formatach, w tym tekstowych CSV, graficznych PNG i BMP oraz formacie binarnym programu MATLAB. Producent dołącza sterowniki i przykłady napisane w LabVIEW, C, C++, Delphi i Visual Basic, umożliwiające integrację oprogramowania PicoScope6 z własnymi aplikacjami. PicoScope 6 jest cały czas aktualizowane, z każdą aktualizacją pojawiają się poprawki, nowe funkcje i udogodnienia. Aktualizacje można pobrać bezpłatnie ze strony Pico Technology lub z naszego serwera.

Analizator widma

W oprogramowaniu PicoScope, za pomocą jednego kliknięcia można przełączyć się z dziedziny czasu na dziedzinę częstotliwości i wykorzystywać oscyloskop jako analizator widma. Szeroki zakres ustawień daje kontrolę nad liczbą zakresów częstotliwości, typów okien i trybami wyświetlania. Mamy także możliwość wykorzystania dużego bufora próbek w celu zwiększenia dokładności analizowanego widma.


Generator arbitralny

Wszystkie oscyloskopy rodziny PicoScope 2200 wyposażone są we wbudowany generator funkcyjny, który możne generować standardowe przebiegi znajdujące się w bibliotece przebiegów. Można również zdefiniować własne przebiegów wykorzystując moc wbudowanego generatora przebiegów arbitralnych (AWG).


Wszystko czego potrzebujesz w cenie nie do pobicia

Ultra-kompaktowe oscyloskopy PicoScope 2200 oferują potężną wydajność i funkcje w cenie, która sprawia że są idealne dla wszystkich, hobbystów i inżynierów serwisowych, dla użytkowników edukacyjnych i zawodowych. Ich mała, ale solidna konstrukcja sprawia, że naprawdę może je zabrać w dowolne miejsce. Nie musisz martwić się o dostęp do energii elektrycznej czy baterii. Znany interfejs Windows sprawia, że oprogramowanie jest łatwe w obsłudze i wygodne w codziennym użyciu. Darmowe aktualizacje oprogramowania zapewniają zawsze najnowsze funkcje i ulepszenia. Wszystko czego potrzeba (dwukanałowy oscyloskop, analizator widma, generator sygnału, generator arbitralny i rejestrator danych) dostarczane jest w jednym pakiecie w cenie, której nie da się pobić.

Zestaw zawiera:

  • Oscyloskop
  • Oprogramowanie
  • Kabel USB
  • Instrukcja PL do ściągnięcia z naszego serwera
  • Sondy oscyloskopowe

Parametry:

Czas realizacji na poniższe produkty wynosi do 7 dni roboczych